Природа нам је дала прегршт материјала
У нашој школи одржана је радионица поводом обележавања Дана планете Земље „Природа нам је дала прегршт материјала“. Током ове радионице су ученици са наставницом биологије Слађаном Ватовић израђивали украсне чиније користећи искључиво природне материјале. Ученици су развијали фину моторику, тактилну и визуелну перцепцију, показивали своју машту и креативност и схватили колико је значајно очување природе јер нам она за узврат даје пуно више.
Дигитална безбедност
У нашој школи реализована је радионица на тему „Дигитална безбедност“ коју су водиле стручни сарадници Татјана Фируловић и Марија Милошевић. Ученици су кроз занимљиве презентације, кратке филмове и интерактивни квиз научили како да препознају дигитално насиље и разликују примерено и непримерено понашање у дигиталном свету, као и коме се треба обратити у случају да примете дигитално насиље.